دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای
عصاره Rhodiola Rosea چیست؟
- May 16, 2018 -


رودیولا دارای یک تاریخ افسانه ای است که هزاران سال پیش قدمت دارد. وایکینگها به منظور تقویت نیروی فیزیکی و استقامت خود وابسته به گیاه بودند، در حالی که امپراتوران چینی به «سیبری» سفرهای خود را برای بازگرداندن «ریشه طلایی» برای داروها فرستادند. مردم آسیای مرکزی چای تهیه شده از Rhodiola rosea را موثرترین درمان برای سرماخوردگی و آنفلوآنزا میدانند. پزشکان مغول برای سل و سرطان تجویز می کردند.


Rhodiola شامل چندین گونه از گیاهان در خانواده Crassulacea است و به طور کلی در مناطق کوهی دره سیبری یافت می شود. ریشه گیاه به صورت پزشکی استفاده می شود و همچنین به عنوان "ریشه قطب شمال" یا "ریشه طلایی" شناخته می شود و اخیرا به عنوان "کرنولین" شناخته شده است. رادیولا برای صدها سال برای درمان علائم سرماخوردگی و آنفلوانزا استفاده شده است، طول عمر را افزایش داده و مقاومت بدن را به فشارهای جسمی و روحی افزایش میدهد.


Rhodiola به طور معمول به عنوان یک "adaptogen" شناخته می شود و اعتقاد بر این است که بدن و ذهن را تقویت می کند تا مقاومت در برابر بسیاری از تنش ها را افزایش دهد. عناصر کلیدی فعال در Rhodiola، به نظر می رسد rosavin، rosarin، rosin و salidroside است.


عصاره Rhodiola rosea کاملا امن است. هیچ مانع و یا تعاملات با سایر داروها / گیاهان شناخته شده نیست، اما برخی از افراد در معرض خطر واکنش های آلرژیک هستند.


Rhodiola Rosea Extract.jpg


عصاره گل رز Rhodiola


NutraValley Biotech Inc.

افزودن: Rm1607، برج مرکز گرینلند، شماره 5 Jinye Road، Xi'an، 710065، China

ایمیل: info@nutravalley.com

وب سایت: www.nutravalley.com

تلفن: 86 (29) 6880 9325 یا 86 (29) 8112 0808

سلول: 86 181 3390 5886