اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
عصاره آفتابگردان، اکیناسه عصاره، پلی فنول، اسید چربی
- Jul 23, 2018 -

عصاره اكیناسه پورپورایا چیست؟

اکیناسه گیاهی است که برای استفاده با سرماخوردگی و آنفولانزا بسیار محبوب است. پیش از ورود مهاجران اروپایی اکیناسه برای قرن ها توسط بومیان آمریکایی مورد استفاده قرار گرفت. در 1800s، استفاده از اکیناسه در ایالات متحده آغاز شد و گیاه نیز در اروپا محبوب شد. اکیناسه در بسیاری از کشورهای غربی مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا معتقد است که این گیاه باعث افزایش سلامتی سیستم ایمنی می شود و برخی از علائم بیماری را به حداقل می رساند. اکیناسه یا گل آذین بنفش یک چند ساله آمریکای شمالی است که به دشت مرکزی بومی است که در بشکه های جاده ها، دره ها، رشته ها و در جنگل های خشک و آزاد رشد می کند. این نیز به عنوان ریشه مار به دلیل آن رشد می کند از ریشه سیاه و سفید ضخیم است که سرخپوستان استفاده می شود برای درمان گزش مار.


عملکرد و مزایای سالم Extract of Echinacea Purpurea

1. تحقیقات نشان می دهد که عصاره اکتیناسه پورپورای دارای توانایی افزایش مقاومت بدن به عفونت های باکتریایی و ویروسی با تحریک سیستم ایمنی بدن است.

2. پودر اکیناسه پورپورایا عصاره همچنین آنتی بیوتیک است و به کاهش حساسیت ها کمک می کند و اسید سیچریک برای قرن ها برای پاک سازی عفونت پوست استفاده می شود.

3. عصاره اكیناسه پورپورایا مؤثرترین سم زدایی در گیاه دارویی غربی برای سیستم گردش خون، لنفاوی و تنفسی است.

4. عصاره اكیناسه پورپورایا می تواند برای ضد ویروس، ضد قارچی، ضد تومور، ضد عفونت و ضد سرطان استفاده شود.

5. عصاره اكیناسه پورپورایا میتواند بیماری آرتروز یا بیماری پوستی را درمان كند، ترمیم زخم را بهبود بخشد، اسید سیچوریک میتواند درد دندان درد و درد پوست را از بین ببرد.


استفاده از عصاره اپی زایا پورپورایا

1. در زمینه داروسازی، اکیناسه پورپورایا عصاره به طور عمده به عنوان مواد خام در جلوگیری از سرطان، مانند پستان، سرطان پروستات و سرطان روده بزرگ استفاده می شود.

2. کاربرد در زمینه محصول مراقبت های بهداشتی، پودر عصاره اكیناسه پورپورایا عمدتا در بهبود پوکی استخوان و علامت یائسگی زنان استفاده می شود.

3. به عنوان یک مدولاسیون ایمنی، عصاره اكیناسه پورپورای به طور گسترده ای به عنوان مواد خام در زمینه لوازم آرایشی استفاده می شود.

4. به عنوان افزودنیهای غذایی، عصاره اكیناسه پورپورایا به طور گسترده ای در صنایع غذایی استفاده می شود.


عصاره پوره پریکایا اکیناسه


NutraValley Biotech Inc.

افزودن: Rm1607، برج مرکز گرینلند، شماره 5 Jinye Road، Xi'an، 710065، China

ایمیل: info@nutravalley.com

وب سایت: www.nutravalley.com

تلفن: 86 (29) 8102 4585/86 (29) 6880 9325/86 (29) 8112 0808

سلول: 86 181 3390 5886