اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
عصاره اپیمیدیم، پودر ایکارین، عصاره علفهای هرز بزاق
- Jul 17, 2018 -

فارماکولوژی عصاره Epimedium

عصاره اپیمیدیم تقویت کننده، تونیک و ضد رماتیسمی است. این باعث تولید هورمون های آندروژن (جنسی) می شود که اثر آن بر روی استروژن اثر نمی گذارد. این روش برای مردان مبتلا به کمبود و کمترین میزان اسپرم اعمال شده است. و توسط زنان که از کاهش انگیزه جنسی رنج می برند، مصرف شده است.


عصاره اپیدمیوم چیست؟

Epimedium نام های بسیاری دیگر دارد، از جمله علف های هرز بز، یین یانگ هئو، Rowdy Lamb Herb، کلاه اسبها، Barrenwort، Fairy Wings و غیره. Epimedium یک خانواده گیاهان گلدار در خانواده Berberidaceae است. اکثریت گونه های علف های هرز شاخدار بومی چین، با تعداد کمی از نقاط دیگر آسیا و چندین منطقه مدیترانه ای است.

عصاره Epimedium یک مکمل مردانه مضر و تقویت عملکرد جنسی گیاهی است. این سابقه طولانی در استفاده سنتی در چین برای کاهش اختلال نعوظ و بهبود میل جنسی و باروری دارد.

عصاره Epimedium حاوی ایکارین است، یک ترکیب طبیعی است که جریان خون را به اندام های جنسی افزایش می دهد و باعث افزایش میل جنسی می شود. ایکارین برای افزایش سنتز اکسید نیتریک و نیز مهار فعالیت آنزیم PDE-5 یافت شده است.


توابع و مزایای عصاره Epimedium با Icariin

1. Natual epimedium عصاره پودر می تواند سیستم عصبی را تحریک، ترویج عملکرد جنسی است.

2. پودر عصاره عسل عضله سحابی برای ضد باکتری، ضد التهابی، ضد درد، ضد آسم و ریفلاکس حذف می شود.

3. پودر عصاره Epimedium برای تظاهرات کلیه و تقویت قوام جنسی مردان، کاهش روماتیسم، تقویت عضلات و استخوان ها استفاده می شود.

4. پودر عصاره علف های هرز ساقه طبیعی برای کاهش فشار خون و قند خون، افزایش ایمنی بدن استفاده می شود.


استفاده از عصاره Epimedium با Icariin

1. در زمینه داروسازی، پودر عصاره Epimedium طبیعی به طور عمده به عنوان ماده اولیه دارویی برای درمان آستنیائی کلیه، ناتوانی جنسی، اسپرماتوره، فرسایش، اندام های سرما، آکروانستی یا تشنج و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

2. در زمینه محصولات مراقبت های بهداشتی، عصاره عصاره باله سرسبز به عنوان مواد اولیه برای کپسول، غذای سالم، مایع خوراکی، شراب مراقبت های بهداشتی و سایر نوشیدنی های الکلی استفاده می شود که تأثیر خوبی بر سلامتی انسان ها در سیستم قلبی عروقی و غدد درون ریز دارد. تاخیر در پیری
عصاره اپیمیدیم


NutraValley Biotech Inc.

افزودن: Rm1607، برج مرکز گرینلند، شماره 5 Jinye Road، Xi'an، 710065، China

ایمیل: info@nutravalley.com

وب سایت: www.nutravalley.com

تلفن: 86 (29) 8102 4585/86 (29) 6880 9325/86 (29) 8112 0808

سلول: 86 181 3390 5886